Lekarz Lublin
Lublin PRYWATNA SPECJALISTYCZNA POLIKLINIKA W LUBLINIE
Funkcjonuje od 20 lat. To właśnie u nas odbyła się pierwsza operacja w Lublinie, w znieczuleniu ogólnym, poza publiczną placówką medyczną. Od tego czasu dążymy do tego, aby każdy pacjent był traktowany indywidualnie i przyjęty tak szybko jak to tylko możliwe.

W trosce o Państwa zdrowie zatrudniamy doświadczonych specjalistów, a sprzęt medyczny jest pod stałą kontrolą. Szczególny nacisk kładziemy na atmosferę panujcą w naszej Poliklinice. Zależy nam, aby pacjenci odczuwali jak najmniejszy stres.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług medycznych. Nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu wyczerpujących informacji, również przez telefon, dotyczących wszelkich zabiegów i operacji.

lekarze:
 • Chirurgia:
  - dr R.Siwek

 • Chirurgia Dziecięca:
  - dr R.Siwek

 • Chirurgia Estetyczna:
  - dr R.Siwek

 • Urologia:
  - dr Janusz Ciechantemat kaszaki


W 20-letniej praktyce naszej Polikliniki spotykaliśmy kaszaki różnej wielkości. Niektóre z nich przewyższały rozmiary podawane w opisach książkowych, a guzy o wymiarach jaja kurzego, czy jabłka nie były rzadkością.

Przed przystąpieniem do zabiegu usuwamy owłosienie tylko nad zmianą. Po zabiegu chorzy opuszczają Poliklinikę i mogą normalnie funkcjonować w domu i pracy.

chirurgia

Z zakresu chirurgii udzielamy porad oraz przeprowadzamy zabiegi i operacje:

 • Wodniaków jąder
 • Stulejki
 • Inne


temat poliklinika

"Niepubliczne ośrodki zdrowia - Prywatna Specjalistyczna Poliklinika"Prywatna Specjalistyczna Poliklinika, mieszcząca się przy ul, Romera 57 w Lublinie, funkcjonuje od 20 lat. Przeprowadzane są tam różnego rodzaju operacje i zabiegi chirurgiczne.
Mężczyżni mogą wyleczyć się z wielu tzw. chorób wstydliwych, np. zoperować przepuklinę, wodniaki jąder, stulejki, niezstąpione jądra czy spodziectwo.
Poliklinika specjalizuje się również w chirurgii estetycznej, Przeprowadza korekcje powiek oraz odstających uszu. Poza tym, pacjent może usunąć różnego rodzaju tatuaże, blizny i tzw. sznyty oraz zlikwidować kaszaki, łuszczaki, żółtaki powiek czy żylaki.
Zaletą polikliniki jest możliwość uzyskania wielu porad przez Internet. Pacjent może wystać e-maila pod adresem: informacja@poliklinika.lublin.pl. W krótkim czasie otrzymuje odpowiedź od wykwalifikowanego lekarza specjalisty.
-Zainteresowanie pacjentów jest ogromne. Codziennie otrzymujemy wiele pytań - mówi dr n. med. Ryszard Siwek z Prywatnej Specjalistycznej Polikliniki w Lublinie. - Zwłaszcza pacjenci cierpiący na tzw. choroby wstydliwe nie mają odwagi rozmawiać o swoich dolegliwościach oko w oko z obcą osobą. W ten sposób zapewniamy im dyskrecję i intymność.
W przychodni wykonywane są rozmaite zabiegi z zakresu chirurgii dziecięcej, np. usuwanie kurzajek, brodawek, znamion i wyrośli skórnych oraz wrastających paznokci. A także operacje przepukliny pachwinowej, stulejki czy niezstąpionych jąder. Poliklinika specjalizuje się w tzw. chirurgii jednego dnia. To bardzo korzystna forma leczenia zwłaszcza dla dzieci, które źle się czują w warunkach szpitalnych.
- Wykonujemy operację w znieczuleniu ogólnym, po której dziecko jeszcze tego samego dnia wraca do domu - wyjaśnia Siwek. - Również na sali staramy się stworzyć rodzinną atmosferę. W ten sposób chronimy delikatną psychikę naszych małych pacjentów.
Warto podkreślić, że od l stycznia 2005 roku "operacje jednego dnia" wykonywane będą za darmo, w ramach kontraktu z NFZ. W prywatnej poliklinice można także wyleczyć się z wielu chorób z zakresu proktologii. Prowadzone jest tam zachowawcze leczenie chorób okolicy odbytu oraz zabiegi i operacje ropni, przetok, hemoroidów i wielu innych dolegliwości. W poliklinice wykonywane są rozmaite zabiegi ambulatoryjne oraz operacje wad narządów płciowych.
Ponadto pacjenci mogą zasięgnąć porad oraz leczyć choroby z zakresu laryngologii, seksuologii, alergologii i ortopedii dziecięcej.

Katarzyna Konowałek

Dziennik Wschodni
sobota, 11 grudnia 2004Mapa dojazdu do Poliklinikia ul.Romera 57 Lublin

Prywatna Poliklinika
ul.Romera 57
20-863 Lublin

możliwy dojazd od strony:

ul. Diamentowej
ul. Żeglarskiej/Nałkowskich

Mapa Google
Mapa Zumi.pl
Mapa w JPG
Dotacja Unii Europejskiej dla Prywatnej Specjalistycznej Polikliniki
Operacje u dzieci w trybie jedniodniowym to najbardziej optymalna forma leczenia. Takie zabiegi z zakresu chirurgii dziecięcej i urologii wykonujemy w naszej poliklinice od kilkunastu lat.

Mali pacjenci po operacjach przepuklin, niezstąpnionych jąder, stulejek i innych pozostają u nas zazwyczaj kilka godzin. W ten sposób maksymalnie chronimy psychikę dziecka i minimalizujemy stres rodziców.

Do 2004 roku operowaliśmy chorych odpłatnie. Rodzice sami finansowali zabieg. Od 2005 roku, dzięki kontraktowi z NFZ, korzystają z naszej pomocy wszystkie dzieci. Skromne warunki lokalowe i nazbyt eksploatowany sprzęt medyczny oraz stale zwiększająca się liczba pacjentów zmusiły nas do poszukiwania nowych rozwiązań.

Środki finansowe, otrzymane z NFZ za wykonane usługi medyczne, inwestujemy w nowy lokal i sprzęt medyczny.

Na początku 2006 roku złożyliśmy do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego wniosek o dofinansowanie projektu pt. "Zakup sprzętu medycznego oraz komputerowego dla Prywatnej Specjalistycznej Polikliniki dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Lublinie" w ramach poddziałania 3.5.2 "Lokalna Infrastruktura ochrony zdrowia" ZPORR. Wniosek uzyskał akceptację.

W 2007 roku poszerzyliśmy kontrakt z NFZ o zabiegi w trybie jedniodniowym z zakresu urologii. Pozwoli to większej liczbnie chorych skorzystać z usług polikliniki.

Nowy sprzęt medyczny zwiększy bezpieczeństwo operowanych i zapewni skuteczniejsze leczenie.

Poliklinika Lublin

Informacja: 81 744 76 72
Korekcja Uszu
Dyżur: 602 328 777

Dotacja Unii Europejskiej ZPORR dla Polikliniki